Hatem Hocamızın Talebelerinin ve Dostlarımızın Web Siteleri
Siteler
+ Yeni Konu aç
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: DONMUŞ BİR VAZİYETTE YAZIYORUM MaşaALLAH yok böyle bakım

Yeni Üye

DONMUŞ BİR VAZİYETTE YAZIYORUM MaşaALLAH yok böyle bakım

Şuan her yanım titriyor resmen hatem hocamın sayamicağım kadar çok bakımı olmuştur her biri benim için şok etkisi oluşturmuştur bu nasıl bir hocalık bu nasıl bir ilim bu nasıl bir özen maşallah sıkıntıyı kendimde düşünürken bende bişeyler var diye diretirken Hatem hocam sağolsun kulak tıkamadı sen temizsin deyip beni yollamadı her zaman araştırır farklı yerlerden bakar olaya ama bu sefer beni şaşırttı temizim ama rahatsızlık duyuyorum benim için araştırdı hiç beklemediğim yerden çıktı sıkıntım görüştüğüm kişide varlık olduğunu şeytanlara karıştığını söyledi tam 5 varlık çıktı hakikaten bakımı yapılan insan maneviyatını yaşayan ibadetlerini aksatmayan biriyken ibadetlerini terk etti ailesinden çevresinden nefret etti müthiş bir dengesizlik çıktı daha önce temiz olduğunu düşünürken hatem hocanın araştırmasıyla maşallah sıkıntı çözüldü şifayı veren Rabbim elbette ama hatem hocamı öyle güzel vesile kılmışki öyle bir ilim vermişki 2 yıldır hala daha şaşırmaktan kendimi alıkoyamıyorum bizi hatem hocayla tanıştıran ona emanet eden Ulvi hocamızdanda Rabbim razı olsun şuan nasıl yazıyorum bilmiyorum ama benim için çok ilginç bir durum bir insan tanıyosunuz çok iyi insan olarak güzel meziyetleri var bir anda resmen canavara döndüğünü görüyosunuz attığı her adımda kurttuğunu görüyosunuz toprakları bunu açığa çıkaran hatem hocama ne desem az 1 saat boyunca dehşet bir bakım yaşadım hemde telefonda kaç hoca vardır görmeden bilmeden müdahele eden Ulvi hocalarımdan sonra bu dünyada en iyi hoca Hatem hocadır onu yetiştiren rahmetli Yasin hocasındanda Rabbim razı olsun Rabbim şifa arayan herkese şifasını nasip etsin ne yazsam boş hocam Allah sizden razı olsun

Administrator
    Teşekkür ederiz sayın a22. Allah sizlerdende razı olsun. Sizler gibi hüsnü niyet sahibi, içindeki güzelliği yazılarına yansıtan insanlarla tanışmamıza vesile oldukları için aslında bizler sayın ulvi hocalara teşekkür borçluyuz. Allah onlardanda sizlerdende razı olsun.
    0 536 673 87 67

hatemefendi@gmail.com

www.hatemhoca.net

Yeni Üye
    maşaAllah..Rabbim şifanızı daim etsin hocalarımıza güç kuvvet versin inşaAllah..Rabbim ulvi hocalarımızdan hatem hocalarımızdan onları yetiştiren anne baba ve hocalarından sonsuz razı olsun..dualarımızdasınız...

Yeni Üye
    maşaAllah..Rabbim şifanızı daim etsin hocalarımıza güç kuvvet versin inşaAllah..Rabbim ulvi hocalarımızdan razı olsun yasin hocamızında mekanı cennet olsun