Hatem Hocamızın Talebelerinin ve Dostlarımızın Web Siteleri
Siteler
+ Yeni Konu aç
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Hatem hocam siz bu dünyada bir nimetsiniz...

Yeni Üye

Hatem hocam siz bu dünyada bir nimetsiniz...

Kıymetli Hatem hocam Rabbim sizi benimle tanıştıran ve bizî sizlere emanet eden ulvi hocalarımdan sonsuz razı olsun Hatem hocam dünyada eşi benzeri olmayan çok değerli mücevher gibîdir son yedi yıldır yaşamış olmak için yaşıyordum herşey bana ölüm geliyordu çoğu zamanlar ölmek istiyordum vesveselerim rahatsızlıklarım hayattan çekilmem bir sürü şeyîn içerisindeydim bir keresinde kendini âlim zanneden kendini hoca gibi âlim gîbi gösteren bir insandan yardım almaya kalktım ve sonuç dahada hüsran ve hayatıma giren başımın tacı gözümün nuru Hatem hocamızla tanıştım inanın sesini duymak bile rahatlatıyor maşallah bende Cinli büyüler ve musallatları bulup temizledi ve ruhaniyete bıraktığı izleride kaldırdı maşallah ilmine bendeni değişikliği çevremde herkes farketti ilmine ve kendilerine maşallah böyle bir ilim böyle bir sevgi görülmemiştir bunları hiçbir karşılık beklemeden yaptı kıymetli zamanını harcadı size olan sevgimi ve teşekkürlerim dünyayada bu yazdığım cümlelere de sığmaz yaptığım dualar az kalır sayısız bakımları oldu her sıkıntıma Rabb'imin izniyle derman oldu başımın tacısınız hocam Rabbim sonsuz razı olsun kıymetli ellerinizden öpüyorum inşallah ölmedende gelip yüzünüze baka baka ellerinizi öperim maşallah hocam maşallah Rabbim ilminize ilim katsın Rabbim beni sizden ayırmasın âmin

Yeni Üye
    maşaAllah Rabbim şifanızı daim eylesin..kardeşim bizde aynı duygular içindeyiz Hatem hocamız ile yüz yüze görüşmeyi çok istiyoruz Rabbim inşaAllah nasip eder...

Administrator
    Allah razı olsun sayın a29 ve a31. Asıl nimet sizler gibi nezih insanlarla tanışmamızı sağlayan sayın ulvi hocalar ve sizlersiniz. Teşekkür ederiz.
    0 536 673 87 67

hatemefendi@gmail.com

www.hatemhoca.net

Yeni Üye
    hocammmmm bende geldim maşaALLAH size
    [Resimleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tiklayın...]

+ Yeni Konu aç