Hatem Hocamızın Talebelerinin ve Dostlarımızın Web Siteleri
Siteler
+ Yeni Konu aç
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Alem ilim görsün maşallah

Yeni Üye

Alem ilim görsün maşallah

Sabah saatlerinde yengemin bayılıp fenalaşması üzerine hastaneye kaldırıldı ağrılarından yerinde duramıyor ve ağrı kesiciler bile fayda etmiyordu.doktorlar iç kanama olduğunu söylüyorlar ve tam olarak teşhisîni koyamıyorlardı yengem hiç kendinde değildî ve ağrılarından sürekli ağlıyordu ben önce Fecir hocama ulaştım kendilerinden Rabbim sonsuz razı olsun yaptığı bakımda hastalığın sebebinin varlık olduğunu ve kanamanın bu sebeple olduğunu söyledi bakıma Hatem hocamda katıldı ve telefondan canlı olarak yaptığı bakımda varlıktan ötürü olduğunu ve 10 dakika sonra hîç bîrşeyi kalmayacağını söyledi maşallah kendilerine ve 10 dakika sonra evet 10 dakika sonra yengemin hiç bir ağrısı ve hiç bir şeyi kalmamıştı doktorlar yaptığı kontroller sonrası hemen taburcu etti bu ilimleri karşısında adeta kanım dondu kendîlerinden Rabbim sonsuz razı olsun alem ilim görsün Rabb'imin bana nasip ettiği bir nimettir kendilerî başımın tacıdır Rabb'ime şükürler olsun ki onların yanındayım hocayım diye gezen ilimden anlamayan sahtekarlar ilim insanlık görsün Rabbim başımızdan eksik etmesin maşallah hocalarıma

Administrator
    Bu nazik teşekkür yazınız için teşekkür ederiz sayın a29. Allah razı olsun.
    0 536 673 87 67

hatemefendi@gmail.com

www.hatemhoca.net

Yeni Üye
    Rabbim başımızdan eksik etmesin sizi hocam ilminize maşallah Allah razı olsun

Yeni Üye
    maşaAllah Hatem hocam Allah c.c razı olsun

Yeni Üye
    Rabbim hocalarımızı başımızdan eksik etmesin hocalarımızın ilmine maşaAllah
    Konu mehmet tarafından (08-18-2014 Saat 11:44 PM ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    deneme