Blog Yazılar

İlmi Hatem Kurumsalı Canlı Yayını

+ Yeni Konu aç
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Hadimler Hakkında Önemli Bilgi

Administrator

Hadimler Hakkında Önemli Bilgi

İnsanların çoğu hadimleri melekut aleminden yada ulvi görevlilerden sanmaktadır. hadimlerin yüzde yirmisi kökü melekut alemine dayanan nurani görevliler, yüzde yirmisi sekseni ise şeytanidir.
    0 536 673 87 67

hatemefendi@gmail.com

www.hatemhoca.net

Yeni Üye
    hocam 2009 yılında Ulvi hocalarımızın bulundugu bir sitede hadimler hakkında şöyle bir soru sorulmuş .hadim geldiğinde nasıl bir görüntüde olur bilgisi olan var mı?yada gelmeden önce belirtileri olur mu? bu soruya Ulvi hocamızın verdiği cvp aynen şöyle:bilgi amaçlı yazıyorum Ulvi hoca yazdığına göre doğrudur heralde hocam...

Ulvi
    Hadimler geldikleri zaman mahiyetleriyle gelir ve kalabalık görükürler. En önde kürsü vardır kürsünün üstünde hadim oturur. Görevli ve melikileri sağında ve solunda ayakta durur. Onların arkasındada onların görevli ve vezirleri. Hadimler geldikleri zaman insanın göz seviyesiyle aynı hizada asla bulunmazlar. Daima seviye olarak daha yüksekten bakar ve konuşurlar. İlk geldiklerinde direk gözükmezler önce gelip seni bir inceler ve araştırırlar. Sonra tavan tarafında ışıklarını göstererek kendilerini belli ederler. Sonra önüne alemi açarlar sırasıyla görevliler ve vezirler gelir. Sonra melikiler gelir. En sona taht ve kürsi gelir. Hadim bu kürsinin üzerinde kendiliğinden belirir. Direk kendide muhatap olabilir yerine melikilerde konuşabilir. Önce hafif bir testten geçersin sonra şartları öne sürerler. Şartları kabul edersen sana bazı emanetler verirler . Çoğu zaman vekil görevli bırakırlar iş yapabilmen için. Artık ömür boyu hadime söz verdiğin şartları yerine getirerek yaşamak zorundasındır. Seni bir hadimin elinden ancak mertebe sahibi bir Alim kurtarabilir yada onun yetiştirmeleriki bu yüzyılda kaldımı bilinmez. Gözle görükme şekline gelince genelde beyaz yada ışık şeklinde görükürler. Bazıları nur. İnsan olarak görükürlerse yaşlı ve beyza tenli bir insan şeklinde gözükürler. Arslan, güvercin şeklinde görüken ve gelen hadimlerde vardır.

ve tekrar bir soru soruluyo sadece hayvan kılığına hadim ve hüddamlar girmezmiş

Ulvi hocamızın verdigi cvp : Ulvi : Hayır Şemhair hadim hem Reisül Ervah'tır hemde Berhetiye'nin hadimi Arslan kılığında gelir. Çalduze helak görevlilerinin başı ve hadimidir siyah köpek kılığında gelir. Taberuş ihbar hadimidir güvercin kılığında gelir

Yeni Üye
    Hatem hocam Ulvi hoca yazısında seni bir hadimin elinden ancak mertebe sahibi bir Alim kurtarır demiş burada ne demek istiyor ?

Yeni Üye
    MaşaAllah