Siteler
+ Yeni Konu aç
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Cin, Hadim, Hüddam daveti İle Uğraşanların Kendini Sihirlemesi Ne Demektir?

Super Moderator

Cin, Hadim, Hüddam daveti İle Uğraşanların Kendini Sihirlemesi Ne Demektir?

Günümüzde havas ilmi ile uğraşanların bilmesi gereken ama kitaplarda geçmediği için ve Hatem Hocamız gibi bir eğitmenleri bulunmadığı için asla ve asla bilmedikleri bir konudur.

Öncelikle cin daveti, hadim yada hüddam daveti yapanlar şunu bilmelidirler. Bu davetler üç metot üzerine giderler.

Birinci metot ruhani metot ve davetnameler ve davetlerdir. Bu metotun aslı kabul edilme ve kabul görme esasına dayanır. Bu metotda önce kalbiniz çarpılır. Kalbiniz çarpıldıktan sonra ya cinler devleti tarafından kabul görürsünüz yada kabul edilirsiniz. Yani cinler devleti tarafından size yetki verilir. Aslında bu sizin kendinizi kerhen sihre kestirmeniz demektir. Siz davet sonucunda başarılı oldum zannederken aslında imanınızı ve kalbinizi tehlikeye atmışınızdır. Düştüğünüz hal sihirlenmektir ve her yaptığınız iş hayır üzerinede olsa sihir üzerinedir. Bu metodu genelde yıldıznameciler, havasçıların yüzde doksan dokuzu, mendelcilerin yüzde doksan dokuzu, bakımcıların yüzde doksan dokuzu kullanırlar. Bu görünüşte ne kadar İslami bir metot olarak gözüksede aslında İslam ile bir alakası yoktur kanser gibi İslamı çürütür. Bunun için günümüzde gerek tarikat ehli olsun gerekse tarikat ehli olmasın havas ile uğraşanların yüzde doksan dokuzu paraya aşırı düşkündür ve dilleri Allah derken para ve menfaat için her türlü sahtekarlık ve dolandırıcılığı yapan özleri bozuk münafık hükmünde insanlardır. Bu yüzden yaptıkları her kötü iş, büyü ve sihir tutarken yada etki ederken yaptıkları hayır üzerine olan işler, büyü ve sihir bozma tutmaz.
    İkinci metot ise okumalar ve zikirler üzerine olandır. Bu insanlarda risk oranı yarı yarıya azdır. Bunlarında kalbi sağlam değilse okumalar veya zikirler esnasında çarpılırlar ve ilk grubun düştüğü duruma düşerler. Bazsıları ise kalbi zayıflıklarından dolayı cinler devleti tarafından kabul edilir yada kabul görürler. Bunlarda tehlikededir ve iman konusunda tehlikelidir. Üçüncü grup ise kendiliğinden edinme dediğimiz oluşturdukları güç sayesinde toplarlar ki bu Rahmani bir metotdur. Burada insan sihirlenmez ama oluşturduğu güç sayesinde cinler devletinde kabul edilmeden ve kabul görmeden alem döngüleri üzerine cinleri, hadim ve hüddamları yönetebilirler.
    Bu bir yada birkaç tane cin yada hadim yada hüddam olabilir. Fazlada olabilir. Bunun daha ileri seviyeside vardır ama insanlar haddi aşmasınlar diye yazmıyoruz.

Üçüncü metot ise asıl olan metotdur ki İlim Üzerinedir. Hakiki Havas Ehli Alimleri ve Rahmani Havasçılar bu gruptan çıkar ve veya bu gruptan Hocalar Tarafından Yetiştirilirler.
    Kullandıkları Havas ; Alem Döngüleri, Hakimiyet Havassı, Hüküm, Karar, Kararname, M.... V..... ve saymadığımız birkaç şekil üzerine gider.

Önemli Not : Dua, zikir ve okumalar üzerine gidiyorsanız ve davet ile uğraşmaya kalkarsanız yine birinci grubun düştüğü duruma düşersiniz. Zaten havas ilmi ile uğraşanların çoğunun nankör, münafık, vefasız, hain yapılı ve kibir sahibi olmalarının sebebi budur. Kendilerini sihirlemiş olmaları.

Kaynak : Hatem Hoca Havas Eğitimleri

Administrator
    Allahu Teala Razı Olsun, bunları bilmeyen sihri bozamaz. Bunlar sihrin kendisi yada tanımı yada yapılış yada tarifi değil çeşitleridir. Aynı düşman el bombası atar, bombanın etkisi şudur, silah kullanır etkisi şudur bir düşman silahı daha süngü demek gibi.
    0 536 673 87 67

hatemefendi@gmail.com

www.hatemhoca.net

Yeni Üye
    Allah razı olsun
    Bu bilgiler bize can simiti gibi oldu.
    Mevlamıza sonsuz hamdolsun bizlere acıdı, sapmamıza ve saptırtmamıza götürecek sebepleri ortadan kaldırdı.

+ Yeni Konu aç