selamün aleyküm arkadaşlar hatem hocamın vermiş olduğu izinle bayram tatili boyunca yapmış olduğum okumaları forumumuza yazmaya karar verdim inşaallah istedimki dost düşman hocalarımızın büyüklüklerini görsünler çünki sadece bir izin ile ben gibi cahillere ve pis nefislilere bile hiç bir ilmimiz olmamasına rağmen neler yaptırabiliyorlar nelere vesile oluyoruz şimdilik okumalar sadece aile içerisinde sınırlı kaldı ama en kısa zamanda mümkün olduğunca çevreye yayacağım inşaallah...

ilk konum da yazmıştım zor bir durumda kalıp dizindeki ameliyattan ötürü 2 dakika ayakta bekleyemeyen babaannem 2,5 km lik yolu yürümüştü okuduğum ayet ile ve eve vardıklarında babannem 2 tane ağrı kesici içmesine rağmen geçmeyen diz ağrısını yine sadece hocamızın izin vermiş olduğu okumayı yaparak geçmesine vesile olmuştuk.
yine köydeki eve vardığımızda kendi diş ağrım için 3 sefer bu okumadan faidelendim her okumamda diş ağrım geçti elhamdülillah aynı şekilde kız kardeşimin de diş ağrısı için okudum ve netice aldım çok şükür.
bu dokuz günlük süre boyunca babannem ve babam için bir çok kere okuyup netice aldık elhamdülillah. diz ve vücut ağrıları için daha sonra ne yazıkkı yetişemedim ben o sohbete hocamın rad suresini anlatıp izin verdiği sohbeti görmüştüm hocama bu konuyla alakalı bir msj attım benim 2 yaşındaki oğlumda uyku problemi vardı hocam bu okumayı onun için kullanabilirmiyim diye hocamın cevabı ne oldu dersiniz
[Resimleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tiklayın...]
bu ayetlerden 9 gün boyunca ben ve ailem aklıma gelen gelmeyen konular da çok defalar faydalandık allah .c.c razı olsun hocalarımdan biz gibi cahiller hiç bir ilim yok belki edep yok bu işin a sını b sini bilmeyiz ama hocamın vesilesi ile çok şükür ki içimizde bir umut var belki bizde bir gün hocalarımız gibi oluruz onların edebine güzel ahlaklarına bir nebze yaklaşırız biz güller ile beraber olmaya çalışıyoruz ki belki üzerimize kokuları siner diye...