Hatem Hocamızın Talebelerinin ve Dostlarımızın Web Siteleri
Siteler
+ Yeni Konu aç
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Can hocam;

Yeni Üye

Can hocam;

Artık nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum inanın kelimelerim kifayetsiz kalıyor bazen çok yalnızım diyorum ama hamdolsun Rabbim karşıma HATEM ABİMİ çıkardı, o çıkardığı güne binlerce şükürler olsun. Rabbim her iki cihanda karşısına çıkarsın. Uzun zamandan beri arabamızı satamıyorduk inanın artık içimden hurdaya vermeye düşünüyordum
    [Resimleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tiklayın...]
    o kadar ümitsizdim ama hamdolsun abim ve talebeleri sayesinde bugün satmış bulunmaktayız inanın hala inanamıyorum. bizim araba satmamız iki aşamalıydı sadece müşteri bulmamız değil eşim alırken annesinin üzerine almış ve onay vermiyordu satmamıza ama elimizde çürüyüp gidiyordu mesela geçen yıl satsaydık şuan çok daha kaliteli arabamız olurdu. Hamdolsun bütün sıkıntılar aşıldı biraz düşündüğümüzden uyguna da satılsa sonuç harika. Rabbim ilimlerini arttırsın. Hocalığı heleki abiliği, beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan talebeleri ile birlikte kocaman aile olduğumu hissettiren koca yürekli insanlar ve CAN ABİM "Rabbim ilmini, ilminizi daim etsin"...

Yeni Üye
    Rabbim hayırlı ve mubarek eylesin . Rabbim Dünya Nimetlerini Ahiret nimetlerine vesile kılsın Amin.
    . فَاسْتَقِمْ كَمَا اُمِرْتَ .

Yeni Üye
    Hatem Hocamiza Talebelerine ne kadar tesekkur etsek azdir. Allah Razi Olsun herkesin yardimina kosuyorlar.