Bir Soru : Mehmet Fatih Yazgan Ne ilginç konular...Herkeste varmı hocam? Misal adamın hüddamı şeytani rahmani ile değiştirilebilirmi? Veya adam hüddamsız devam etmek istiyor hayatına ne olacak
[Resimleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tiklayın...]

Bir Cevap :
Mehmet Fatih Yazgan kardeşim, Hadim ve Hüddam her insanda olmaz. Bir adamın hüddamı şeytani ile değiştirilebilir ama Rahmani ile değiştirmek zordur. Rahmani bir Hadim yada hüddama nail olan insan eğer güç ve tasarruf olarak buna nail olmuşsa yaptığı hatada çarpılmaya uğrar ve O insanın gücü Rahmani Hadim yada Hüddamı celbetmeyi ve fethetmeyi bırakır ( çünkü şekli değişir. Işığın karanlığa yada kırmızıya dönüşüpte Kelebekleri Çekememesi gibi ), ama bu güç celp ve Feth üzerine bir güç olduğu için bu sefer tabiatine yani aslına uygun Hadim ve Hüddamları celbeder ve fetheder. Yani Rahmani insan nın bir anda şeytani Hadim ve hüddamları oluşur. Eğer insan bu halinin farkına varıp, Tövbe ve İstiğfar ederse kurtulabilme şansı vardır. tabiki hatasından vazgeçecek. Yok bu hal üzerine devam ederse en sonunda kapılır şeytani ve sihir ehli bir insan olur çıkar. ( Allahu Teala Muhafaza ). Buradaki incelik şudur eğer insan Hadim yada Hüddamın gerçeği yani aslıyla görüşüyorsa Hadim yada Hüddamının değiştiğini anında farkedecektir. ( Görebilme, duyabilme ve konuşabilme yeteneğinin olması lazım. ) Eğer adam Hadim yada Hüddamı ile; kapısı vasıtası ile görüşebiliyorsa ( görebilse, duyabilse ve konuşabilse bile ) , Hadim yada Hüddamının değiştiğini farkedemeyecek ( Çünkü kapı vasıtası ile görüşenlerde görüntü standarttır, değişmez. Bu kapının özelliğidir. Ama adam yani insan kapıyı görmez bilmez sadece Hadim ve Hüddamı görür, asılları yani gerçekleri ile bağlantıya girdim zanneder. Aynı dev ekranda insanın televizyonu görmeden içindekileri ve içinde oynayan insanları görmesi gibi. ). İşte bu insan kendini Rahmani zanneden şeyatnidir. Kendini Hakiki hadimlerle yani Ulvi Hadimlerle görüştüğünü zanneden ama gerçekte şeytanın oyuncağı olmuş bir zavallı, ve şeytaniye dönüşmüş hadim ve hüddamlardan gelen bilgilerle insanalr hakkında zan ve iftiralarda bulunan, Dini ve İmanı hakkında bilgiler alarak İmanını tehlikeye atan bir zavallıdır. ( Allahu teala hepimizi Korusun. Amin. ) Daha çok şey yazılabilir kardeşim ama bu kadar yeterlidir zannedersem, İnşaAllah. En Doğrusunu Allahu Teala Bilir.

Konu Linki :
https://www.facebook.com/Hatem.Hoca/...79771448942737